Restauravimo darbai

     Seni baldai, arba daiktai „su istorija“, žavi ne tik aukšta gamybos kokybe, natūraliomis medžiagomis, bet neretai turi ir simbolinę reikšmę. Senų baldų restauravimas leidžia išsaugoti prisiminimus, suteikti vertingiems daiktams antrą šansą „gyventi“. Seni badai – išskirtiniai, neretai tai būna vienetiniai gaminiai. Žmonės, kuriems rūpi ekologija ir aplinkosauga, taip pat mieliau renkasi atnaujintus, o ne naujus daiktus, nes tai padeda mažinti resursų eikvojimą ir taršą.
     Būtent dėl šių priežasčių senų baldų nereikėtų išmesti, bet, jei tik įmanoma, juos restauruoti, atnaujinti.
    Mūsų teikiamos paslaugos – įvairių medinių baldų (ir kitų gaminių) restauravimas, kaip antai: 
     - stalų restauravimas;
     - kėdžių restauravimas;
     - spintų restauravimas;
     - sekcijų restauravimas;
     - durų restauravimas;
     - virtuvinių baldų restauravimas;
     - sofų restauravimas;
     - lovų restauravimas;
     - komodų restauravimas;
     - spintelių restauravimas;
     - kitų medinių baldų restauravimas.
    Taip pat atliekamas antikvarinių baldų restauravimas ir atnaujinimas, įvairūs drožybos darbai.
    Vykdomas ne tik medžio masyvo baldų restauravimas, bet ir, klientui pageidaujant, trūkstamų metalinių detalių gamyba.
    Restauravimo darbai pagal galimybes atliekami per kuo trumpesnį laiką; konkretūs terminai priklauso nuo baldo būklės ir darbų, kuriuos reikia atlikti. Nesudėtingi restauravimo darbai gali būti atlikti ir per savaitę, tačiau jeigu reikia pagaminti specialias detales ar gaminys reikalauja išskirtinio kruopštumo, restauracija gali užtrukti ir keletą mėnesių. Kiekvienu atveju terminus deriname su klientu, atsižvelgdami į jo pageidavimus. Atliekant restauravimo darbus naudojamos kokybiškos medžiagos, tačiau konkretus medžiagų parinkimas priklauso nuo darbų pobūdžio, gaminio būklės ir užsakovo pageidavimų. Klientams suteikiamas garantinio aptarnavimo laikotarpis, taigi, galite būti ramūs dėl atliktų darbų kokybės.
    Baldų restauravimo kaina priklauso nuo kliento pageidavimų, naudojamų medžiagų, restauravimo technologijos bei sudėtingumo ir papildomų darbų (pvz., reikiamų detalių gamyba).
    Restauravimo paslaugos teikiamos nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos teritorijos, tačiau reikėtų įvertinti siuntimo / pristatymo išlaidas. Vykdomi ne tik restauravimo darbai, bet ir transportavimo paslaugos: baldus galime paimti restauruoti ir grąžinti kliento nurodytu adresu.
    Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su mumis.