Baldai su epoksidine derva

      Epoksidinė derva – tai įvairių spalvų liejimo masė, kuri plačiai naudojama tiek papuošalų, tiek dekoravimo elementų gamybai. Dėl savo universalumo ir dekoratyvios išvaizdos ši medžiaga populiarėja ir Lietuvoje.
      Epoksidinė derva yra nelaidi vandeniui, tvirta, ją lengva derinti su įvairiomis medžiagomis, taip pat su medžiu, todėl ji puikiai tinka baldams dekoruoti ar laminuoti. Epoksidinė derva lengvai liejama, sukietėjusi yra skaidri ir primena stiklo masę. Ji greitai džiūsta ir tai labai paspartina gamybos procesą. Epoksidinė derva puikiai užpildo tarpus, įtrūkimus, todėl labai gerai dera su natūraliu medžio masyvu, kuriam nedideli įtrūkiai yra būdingi.

Medžio drožyba

      Pagrindinė MB „Mindava“ gamybos kryptis – nestandartiniai mediniai baldai. Natūralaus medžio baldai gaminami iš ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, vyšnios, obels. Lietuviškos medienos baldai yra ilgaamžiai ir dekoratyvūs. Iš lapuočių medienos gaminami virtuvės baldai, miegamojo baldai, valgomojo baldai, svetainės baldai, prieškambario baldai, vaikų kambario baldai, taip pat laiptai, kabyklos ir kiti medienos dirbiniai.
      Visi mūsų gaminiai – mediniai stalai, medinės kabyklos, medinės komodos, medinės lentynos, medinės spintos, medinės kėdės ir kiti natūralaus medžio baldai – gali būti išdrožinėti ar puošti drožinėtais elementais. Drožinėto medžio baldai atrodo labai dekoratyviai ir gali tapti interjero akcentu. Atsikartojantys drožinėti baldų raštai padeda sukurti stiliaus vienovę.